Ride for the Roses gezellig

Spelen bij De Ploeg

De 25 km kwam door de Molenstraat en de 50 km over de dijk. Wij brachten de fietsers een hoop gezelligheid en zo konden wij ook weer ons hele repertoire oefenen. Ook waren er een aantal trouwe fans die naar ons kwamen luisteren.

Op maat door de molenstraat

Niet "in de maat" maar "op maat" liepen we even later door de molenstraat. De kleinste schoenmaat voorop, de grootste schoenmaat achterop.

Even voor 2 uur zijn we gauw naar het Keutje gelopen om de 100 km karavaan toe te spelen. Een erg leuke middag!

 

Leuke recensie in de krant

En hoewel de meeste 100 km renners in volle vaart voorbij  kwamen werd het zeer op prijs gesteld. We lazen maandags namelijk het volgende in de krant: "Als in Angeren muziek klinkt geeft dat een extra oppepper voor de laatste kilometers" aldus een van de 5500 deelnemers aan de langste afstand.

Bijbehorende foto's

Bijbehorende video

Plaats een reactie